Milí rodiče,

léto nám klepe na vrátka a my bychom chtěli vaše děti pozvat na prázdninový týden v ZeMěŠkole se záměrem vyzkoušet si základní a mateřskou školu nanečisto.

Prázdninová škola bude probíhat v týdnu od 10. do 14. srpna vždy od 8.30 do 13.00.

Na programu se budou podílet všechny pedagožky proto, aby navázaly s dětmi bližší kontakt ještě před začátkem školy 1.9.2020.

Škola bude otevřená i pro děti, které se neregistrovaly, ale rády by si vyzkoušely koncept svobodného komunitního vzdělávání.

Pokud máte zájem přihlásit své děti do prázdninové ZeMěŠkoly nanečisto, napište nám na email info@zemeskola.cz, zda vaše dítko bude v ZeMěŠkole celý týden nebo jen určité dny a v jakém časovém rozmezí.

Podrobnější informace o programu vám zašleme po tom, co zjistíme jak velký je o prázdninovou ZeMěŠkolu zájem.
Proto s odpovědí neváhejte a napište nám nejpozději do středy 15.7.

Cena prázdninové školy je dobrovolná.

Těšíme se na vás
Tým ZeMěŠkoly

One Reply to “10. – 14.8 Prázdninová ZeMěŠkola”

1. Dobrý den,
    měly bychom zájem si vyzkoušet mateřskou školu.
    Prosím o info, zda je to ještě možné.
    Děkuji mockrát.
    S pozdravem Hovorková